Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü

COVID-19 SÜRECİNDE EĞİTİM-ÖĞRETİM FAALİYETLERİMİZ

 

COVID-19 salgını tedbirleri nedeniyle, olağan koşullarda fakültelerde yüzyüze gerçekletirilen eğitim-öğretim faaliyetlerimize ara verilen bu dönemde, eğitim-öğretime, Üniversitemizin "Uzaktan Eğitim" Sistemi  Ege Ders üzerinden devam etmekteyiz.

► Bölümümüz öğretim üyeleri, görevlileri ve yardımcıları tarafından başarıyla sürdürülen faaliyetler kapsamında, bölümümüz derslerinin her biri, inetrnet üzerinden (senkron-asenkron) Ege Ders üzerinde sürdürmektedir.

► Vize sınavları, Ege Ders sistemi üzerinden Vize/Ödev ve senkron (canlı) şeklinde yapılmış ve değerlendirmeye alınmıştır.

► Dersler revize edilerek, her hafta düzenli olarak öğrencilere Ege Ders üzerinden iletilmektedir. Dersler; sesli anlatım ve video çekimleri ile yardımcı kaynaklarla desteklenmektedir. Öğretim Süreçlerinin Sürdürüldüğü Derslerimiz Aşağıdaki bağlantılarda görülebilir. (Resimlerin üzerine tıklayınız):

                

 

► Erasmus kapsamında yurtdışına gidecek olan öğrencilerimizin programları iptal edilmiş, öğrencilerin eğitimlerine devam edebilmeleri için kayıtları tamamlanmış ve Ege Ders sitemine dâhil edilmişlerdir.

► Talepler doğrultusunda lisansüstü öğrencilerimizin kayıt dondurma işlemleri gerçekleştirilmiştir.

► Bütün öğrencilerimizle iletişim, sınıf temsilcileri üzerinden sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

► Bölüm kurulu toplantılarımız online olarak gerçekleştirilmektedir. (ÖR. Bakınız)

 

 

 

designed by Ender ÖZBAY